تیمی که فقط در سه استان طرفدار دارد چطور می شود در سایت معتبر  www.parsfootball.com برای ماههای متمادی با اکثریت قاطع در رده اول باشد. احتمالا جواب آقای فردوسی پور بر این خواهد بود که فقط این سه استان اینترنت دارند!

untitled_18.jpg

یا مثلا شرکت کنندگان در نظرسنجی سایت معتبر www.footballiran.ir  با اجماع کامل بر این عقیده باشند که تراكتور‌سازی تبریز پرطرفدارترین تیم ایران است.
untitled_11.jpg


 و یا شرکت کنندگان در نظرسنجی سایت معتبرwww.proprofs.com  با رای 68 درصدی خود تیم تراکتور را بالاتر از استقلال و پرسپولیس انتخاب کنند.

 untitled_14.jpg
 آقای فردوسی پور لطفا با کلمات بازی نکنید. و سعی نکنید مخاطبان خود را  گمراه بکنید. آنچه مشخص است تیمی که پرشور است مطمئنا پر طرفدار هم است. آن هوادار پرسپولیس چطور می تواند از پرشور بودن پرسپولیس چشم پوشی کرده و تراکتور را پر شور بنامد. و بعد بیاید پرسپولیس را به عنوان پرطرفدار انتخاب بکند! مطمئا تمامی هواداران تیم های پرطرفدار, تیم خودشان را هم پرشور و هم پرطرفدار میدانند. مطمئن باشید تعصب هوادارن تیم های پرطرفدار به هیچ وجه اجازه نمی دهد که القاب دیگر را با سایر تیم ها تقسیم بکنند! 

آقای فردوسی پور شما اشتباه استنباط می کنید که تراکتور در سه استان هوادار دارد. تراکتور در همه جای ایران طرفدار دارد بر خلاف پرسپولیس و استقلال! آیا تا بحال شنیده اید که هواداران پرسپولیسی صدها کیلومتر راه طی بکنند برای تشویق پرسپولیس در تبریز! ولی هواداران تراکتور از شهرهایی به مانند کرج , همدان , تهران و ساوه رنج سفر تحمل میکنند و عازم تبریز میشوند برای تشویق تراکتور. آیا تابحال شنیده اید کسی از اصفهان و اراک برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه آزادی تهران بیاید! محال است. برای اینکه پرسولیس و استقلال فقط در تهران طرفدار دارد و بس.

من یک سوال دارم. آیا در لیگ فقط تیم های  تراکتور , پرسپولیس , استقلال, شاهین و سایر بازی میکنند! چرا سایر تیم ها در نظرسنجی شرکت داده نشده بودند. آیا دلیل اینکار نمی تواند این باشد که قصد شما کشاندن رای های سایر تیم ها به سوی تیمهای سرخآبی است. مطمئن باشید که اگر سایر تیم ها هم در نظرسنجی بودند, دو تیم پرسپولیس و استقلال رتبه های به مراتب پایین تر از پنچمی و ششمی کسب میکردند. آقای فردوسی پور آیا شما جرات دارید سال بعد نظرسنجی پرطرفدارترین تیم لیگ را با حضور تمامی تیم انجام دهید؟

آقای فردوسی پور, در برنامه دیشب نگفتید چطور می شود همه گزینه ها ارسال می شدند الی گزینه 3 !
شما به عمد به مخاطبان خود تلقین می کنید که مشکل ارسال اس ام اس در همه جای ایران بود. ولی در عمل در هیچ جای ایران مشکل ارسال اس ام اس نبود الی استانهای آذری نشین. به فرض اینکه که گفته های شما مبنی بر بودن ترافیک در خصوط صحیح باشد. آیا نمی شد با پیش بینی استقبال بیشتر از این نظرسنجی , زمان ارسال اس ام اس از چند ساعت جلوتر شروع میشد! بالطبع اگر اینچنین می شد دیگر کسی دیگر پیدا نمی شد که بگوید تراکتور فقط در سه استان طرفدار دارد!

نوشته شده در تاریخ شنبه 22 اسفند 1388    | توسط: pipi pipi    |    | نظرات()