هنگامی که می شنوم آقایان عدالت محور به دردانه های پایتخت بودجه خاص کنار می گذارند و بزرگترین فرد دولت با مدیر عامل پرسپولیس برای کمک و افزایش قدرت تیم جلسه می گذارد، و بعد از جلسه ی یك ساعته با بودجه ی 8 میلیاردی در روزنامه ها با لبخند ظاهر می شود، یاد بی توجهی مسئولین به تراختور می افتم، نمی دانم گویا تراختور کمتر از گربه های کاغذی تهران هوادار دارد، یا محبوبیتش کمتر است، و یا حتی متعلق به سرزمینی دیگر است! که ما نمی دانیم!

آقایان پول و بودجه ی نفتی، مسی و معدنی را برای دردانه های "تهران" و "اصفهان" کنار می گذارند؛ اما با هوادار ما كه در گرما و سرما تیمش را همچون دارایی گران بهایش می ستاید به ای اف سی پز عالی می دهند، شاید آقایان تراختور را همانند ویلایی برای خوش گذرانی کوتاه مدت خود می خواهند، پس فرق اینان با زمین خواری که در جنگ های قاراباغ برای مدتی کوتاه برای خود ویلا می ساخت چیست؟ نه بلکه هردوی اینان شباهتهایی دارند!!

نمی دانم این چه فضایی است که ما را در خود گرفته است؟ چرا این چنین با ما بی مهری می كنند؟ یادتان هست زمانیكه قرار شد تمام بازی هایمان از رسانه ملی پخش مستقیم شود تماما در سایتها و وبلاگ ها خواندم ولی در پس خوشحالی ام ترسی وجود داشت ترسی كه از بی اعتمادی حاصل شده بود، و همانگونه شد كه ترسم بر خوشحالیم غلبه كرد.

شک نکنید بوی فتنه مشام آگاهی مان را كور كرده است بویی که سالهاست به مشام من و تو آشناست، آری می خواهند تراختور من و تو را در منجلاب فتنه غرق کنند می خواهند تراختور مرا به سراشیبی گردنه حیران بسپارند اما نمی دانند که هردو سوی حیران "آذربایجان است و "آذربایجان"! دراین فتنه بازار که همه خود را حق می دانند و البته نمی دانند پشت پرده چه نقشه برای تراختور كشیده می شود، نمی شود خوب را از بد تمیز کرد، نمی دانم چه از تراختور من دیده اند که حق خودش را هم نمی دهند جریان تراختور هم شبیه ماجرای تو در توی بازار تبریز شده، با کمی هزینه بازار تبریز جهانی می شود و تراختور هم می تواند آسیایی شود، اما دریغ از کمک؛ مطمئنا عیب و ایراد جایی دیگر است شک نکنید تراختور آزربایجان باید در نزد مرکز نشینان بودجه داشته باشد ولی چرا حمایت نمی شود سوالی است كه تمام جوابها رنگ و روی دشمنی دارد اگر بودجه می خواهیم باید تراختورمان را تراکتور کنیم! از این پس به قول دومان نامی باید استادیوم سهند را مدرسه ای برای آگاهی و آموزش کنیم باید به هوادار خردسال خود بگوییم که برای چه می آییم و چه هدف والایی داریم، و در چه شرایطی پشت تیممان هستیم شاید لازم باشد خود را برای چندین سایپاها آماده کنیم، آری شاید فصل آینده چندین بار همانند بازی با سایپا تیم خود را سرپا تشویق کنیم، باید خود را برای "عیبی یوخ" های زیادی آماده کنیم، زیرا كه این چنین برایمان می خواهند ولی ما باز تیممان را حمایت خواهیم كرد، شاید مدیر عامل ما را به دفتر ریاست جمهوری راه ندهند چه برسد به اختصاص بودجه ی 8 میلیاردی از بیت المال، شاید می بینند كه تراختور در آتش كمبود حمایت مالی می سوزد ولی خم به ابرو نمی آورند، ولی باز تاریخ از آن من است تاریخی كه هر موقع بخواهم تكرارش می كنم و آن را برای چندمین بار به زانو در خواهم آورد ولی باز امید دارم زیرا كه با امید زنده ام و دوستان زیادی در ایرانم دارم كه قلبشان به عشق "هموطن" می تپد.

آری به تاریخ بنگر زیرا که من فرزند "بزرگانم"

این نوشته در راستای نارضایتی هواداران از دیدار ریاست جمهوری با مدیریت عامل باشگاه پرسپولیس نگاشته شد و ضمن اعتراض به بی توجهی های مسئولین كشوری به پر طرفدارترین تیم شهرستانی ایران از آنها می خواهد با اصلاح رویه ی در پیش گرفته شده توجهات لازم را به تیم تراكتورسازی مبذول دارند و با حمایتهای به هنگام مالی و معنوی از این تیم با ریشه بیشتر از این موجبات نارضایتی آذربایجانیان را فراهم نیاورند.

http://www.trakhtorfans.com/

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 تیر 1389    | توسط: pipi pipi    |    | نظرات()