زن جوان اسیر بلوتوث شیطان شد!

در این لحظه پسر جوان خندید و گفت: خوب شناختی! یک فضول مزاحم هستم. حالا اگر ایرادی ندارد سیستم بلوتوث گوشی‌ات را فعال کن.
وطن امروز: پسر جوانی بلوتوث زننده‌ای برایم ارسال کرد و در واقع این تصاویر زشت زمینه برقراری ارتباط شومی را بین ما به وجود آورد و...

توی پارک نشسته بودم و دخترم مشغول بازی بود که ناگهان متوجه نگاه شیطانی پسری جوان شدم.

او پس از چند دقیقه جلو آمد و پرسید: گوشی تلفن همراه شما بلوتوث دار است؟

با لبخندی سرم را تکان دادم و در جوابش گفتم: آره، فضولی؟

در این لحظه پسر جوان خندید و گفت: خوب شناختی! یک فضول مزاحم هستم. حالا اگر ایرادی ندارد سیستم بلوتوث گوشی‌ات را فعال کن.

زن جوان در دایره اجتماعی کلانتری امام رضا(ع) مشهد افزود: نمی‌دانم چرا خام شدم و به خواسته‌اش عمل کردم.

پسر جوان یک بلوتوث زننده برایم فرستاد و در واقع این تصاویر زشت، زمینه برقراری ارتباط شومی بین ما شد.

من تقریبا هر روز بعداز‌ظهر پسر جوان را توی پارک می‌دیدم و ما از طریق پیامک و گفت‌وگوی تلفنی با هم در ارتباط بودیم.

چند ماه گذشت و من با احساس گناهی که داشتم دچار عذاب وجدان شدم و بارها تصمیم گرفتم به این ارتباط مخفیانه خاتمه بدهم اما به محض اینکه پسر جوان را می‌دیدم یا پیامکی عاشقانه از او می‌رسید عقلم را از دست می‌دادم و نمی‌دانم چرا به این رابطه شوم ادامه دادم.

اما بالاخره این کارهای کثیف کار دستم داد و پسر جوان تشویقم کرد تا چند ساعتی از خانه فرار کنم.

من برای نخستین بار زمانی که شوهر بیچاره‌ام سر کار بود بچه را به همسایه سپردم و همراه پسر جوان با خودرو، گشتی توی خیابان‌ها زدیم. سپس با هم به ساختمانی رفتیم که نمی‌دانستم لانه افراد خلافکار و فاسد است.

هنوز چند دقیقه از حضورم در آن خانه لعنتی نگذشته بود که پشیمان شدم و می‌خواستم از آن جا بیرون بیایم ولی پسر جوان مانع شد.

من با او درگیر شدم و در حالی که پسر جوان سیلی محکمی به صورتم زد تا در برابر تهدیدهایش كوتاه بیایم و خودم را تسلیم كنم ناگهان ماموران انتظامی که گویا محل را زیر نظر داشتند وارد عمل شدند و ما را به اتفاق 2 مرد و یک زن دیگر دستگیر کردند. با این وضعیتی که پیش آمده نمی‌دانم چه جوابی به شوهرم که آدم مظلوم و زحمت‌کشی است بدهم و چطور به چشمان دخترم نگاه کنم. در حق شوهرم نامردی كردم!

زن جوان با چشمانی اشکبار و صدایی بغض‌گرفته افزود: شوهرم به منظور جبران مبلغی که برای پرداخت چک برگشتی برادرم داده است مجبور شد 2 شیفت کار کند و متاسفانه من این طوری جواب محبت‌هایش را دادم و...!

در‌خور یا‌دآوری است، متهمان این پرونده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و راهی زندان شدند.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 آبان 1389    | توسط: pipi pipi    |    | نظرات()