خبرنگار این شبکه در آمریکا می گوید: پورونوگرافی صنعت بسیار پرفروشی در آمریکا است، ارقام آن تقریبا برای هرکسی که می شنود بسیار تعجب آور است، نه تنها فقط آمریکا، بلکه سراسر جهان و این یعنی درآمدی معادل درآمد کل سالانه ایران از فروش نفت!

 

منبع: البرز نیوز

شبکه بی طرف ! بی بی سی فارسی در گزارشی جهت دار میزان درآمدهای نفتی ایران را با مخارج و هزینه های بی بندی و باری اخلاقی در امریکا مقایسه کرد.
به گزارش البرز این شبکه در گزارشی که شب گذشته روی آنتن برد اعلام کرد: یک هنرپیشه فیلم های پورنوگرافی در آمریکا به ویروس اچ آی وی آلوده شده و در پی آن چند شرکت بزرگ تولیدکننده این فیلم ها؛ فعالیت خود را متوقف کرده اند.
پزشکان کلینیک نظارت بر سلامت هنرپیشه های پورنوگرافی می گویند حداقل دو هفته طول می کشد تا معلوم شود آیا هنرپیشه های دیگر هم به ویروس اچ آی وی مبتلا شده اند یا نه؟
خبرنگار این شبکه در آمریکا می گوید پورونوگرافی صنعت بسیار پرفروشی در آمریکا است، ارقام آن تقریبا برای هرکسی که می شنود بسیار تعجب آور است، نه تنها فقط آمریکا، بلکه سراسر جهان.
به گفته خبرنگار بی بی سی مردم آمریکا حدود ده میلیارد دلار در سال هزینه می کنند برای اینکه فیلم های پورنوگرافیک ببینند و این رقم در تمام دنیا چیزی حدود صد میلیارد است و مفهومش این است که سهم آمریکا 10 درصد بازار جهانی این تجارت کثیف است.
گزارش البرز حاکی است بی بی سی که وابسته به وزارت خارجه انگلیس بوده و همیشه ادعای بی طرفی دارد در پایان گزارش خود اعلام کرد میزان هزینه مردم آمریکا برای دیدن فیلمهای غیراخلاقی تقریبا معادل درآمد کل سالانه ایران از فروش نفت است ! و نتیجه گرفت سکس صنعتی نیست که کسی به این راحتی بتواند آنرا تعطیل کند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 آبان 1389    | توسط: pipi pipi    |    | نظرات()