کلاه‌کج: فردوسی‌پور عادت دارد از خودش حرف بزند

خبرگزاری فوتبال ایران- عادل کلاه‌کج، زننده تک‌گل پرسپولیس در دیدار دربی رفت سرخابی‌ها در بازی برگشت جز یک ضربه ایستگاهی خطرناک، نتوانست دروازه استقلال را تهدید کند.

کلاه‌کج که 90 دقیقه بازی کرد معتقد است استقلال 70 دقیقه حرفی برای گفتن نداشت. او درباره دربی 68 سرخابی‌ها به خبرگزاری فوتبال ایران می‌گوید: «20 دقیقه اول بازی دست استقلال بود و ما خوب نتوانستیم توپ را به گردش دربیاوریم اما هر چه زمان گذشت ما به توپ و میدان و بازی مسلط شدیم و استقلالی‌ها 70 دقیقه حرفی برای گفتن نداشتند. پیروزی حق ما بود و به آنچه می‌خواستیم رسیدیم.»

هافبک جنوبی پرسپولیس با اشاره به پیش‌بینی‌اش درباره نتیجه دربی قبل از بازی می‌گوید: «من مطمئن بودم پرسپولیس پیروزی دربی است برای همین خودم را ممنوع‌المصاحبه کردم تا شائبه‌ای پیش نیاید! تیم ما تا قبل از دربی شکل واقعی‌اش را پیدا کرده بود و با کمترین نوسان به مصاف حریف رفتیم. اگر بازی رفت هم آن همه نوسان و تغییر نداشتیم پیروز دربی می‌شدیم. عامل همه بدبختی‌های پرسپولیس در نیم‌فصل کرانچار بود!»

کلاه‌کج درباره موقعیت سیدصالحی مهاجم استقلال در دقیقه 75 هم نظر جالبی دارد و معتقد است گل شدن آن توپ روند بازی را عوض می‌کرد: «اگر ضربه سیدصالحی گل می‌شد فکر می‌کنم روند بازی کلا تغییر می کرد و نتیجه چیز دیگری می‌شد که قطعا به سود استقلال بود.»

هافبک سرخپوشان از گزارش عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی دربی هم به خاطر انتقادش از سانترها و ارسال‌های کلاه‌کج شاکی است و می‌گوید: «سانتر و ارسال‌های من کم‌نقص و عالی بود و فقط یک فوت می‌خواست تا آن توپ‌ها گل شود! حتما عادل فردوسی‌پور یک چیز دیگر دیده و از آن ایراد گرفته است. او عادت دارد از خودش حرف بزند!»

به نظر کلاه‌کج سعید مظفری‌زاده داور بازی قضاوت خوبی داشته هر چند در دو صحنه کاملا به سود استقلال سوت زده است: «مظفری‌زاده قضاوت خوبی داشت البته در نیمه اول دو سوت اشتباه زد. او باید سیاوش اکبرپور و حسین کاظمی دو بازیکن استقلال را اخراج می‌کرد اما دچار اشتباه شد.»

نوشته شده در تاریخ شنبه 17 بهمن 1388    | توسط: pipi pipi    |    | نظرات()